Lp.Nazwisko, imięRocznikMiejscowośćKlub/DrużynaOpłacony
1Adamczyk Przemysław1977Warszawaadidas Runners WarsawTAK
2Adamczyk Marek1984PłockTAK
3Adamkowska Barbara 1975Wloclawek TAK
4Adamski Slawomir1969PlockTAK
5Adamski Przemysław 1995Płock Active Runners TAK
6Andler Agnieszka196987-800ANWIL TEAMTAK
7Antczak Robert 1988Nasielsk Spartan sgx Warszawa TAK
8Apczyńska Marta1993BrodnicaBrodniczanki biegajaTAK
9AUGUSTYNOWICZ MARCIN 1981kutnoKutno BiegaTAK
10Bednarska Dorota1978PłockTAK
11Bielkowski Wojciech 197709-402Coke RunnersTAK
12Bieńkowska Agnieszka1980PłockRykowiskoTAK
13Bińczarski Patryk1981WłocławekTAK
14Błach Piotr1988Kowalewo PomorskieTy i jaTAK
15Błaszczak Grzegorz1984PłockNight RunnersTAK
16Błaszczyk Monika1977PłockTAK
17Boguszewski Michał1981PłockMtp Wzgórze TumskieTAK
18Bojarska Agnieszka0000PłockMEDIA KOLORTAK
19Bombala Tomasz1978PłockTatusiowieTAK
20Borowski Piotr197609-472Słupno biegaTAK
21Brygier Jacek1971PlockRykowiskoTAK
22Brzeziński Andrzej1972BiałaSanta Claus Rovaniemi TeamTAK
23Budziło Adam1972PłockPTT DELTATAK
24Buraczyński Adam1982PłockTAK
25Burna Iweta1973PłockOrlen.Running TeamTAK
26Burżacka-Tyc Agnieszka1972PłockPtt DeltaTAK
27Celmer Marcin198109-410TAK
28Chojnacka Wiktoria2000Brudzeń DużyTAK
29Chojnacki Łukasz1989PłockTAK
30Chrzanowski Andrzej1955SłupnoSŁUPNOTAK
31Ciarka Adrian1986PłockTAK
32Ciarka Magda197609-407TAK
33Cichocki Damian1993PłońskWlodkowic PłockTAK
34Ciecierska Aleksandra 1980Płocknight runnersTAK
35Ciska Renata1982PłockTAK
36Cybulska Żaneta1986PłocksrutututuTAK
37Cyparska Adrianna1980PłockActive RunnersTAK
38Cyparski Marcin 1979Płock Active Runners TAK
39Czajkowski Przemysław1977GrabinaMtp Wzgórze TumskieTAK
40Czwartek Robert1968PłockPłocki Klub Wesołego BiegaczaTAK
41Czyżyk Monika1978PłockTAK
42Darga-Miziołek Paulina1987WłocławekANWIL TEAMTAK
43Dąbrowska Luiza1989Płock Active RunnersTAK
44Degner Damian1995PłockActive RunnersTAK
45Desselberger Andrzej1969WłocławekTRI WłocławekTAK
46Dębkowska Ewelina1984Maszewo DużeTAK
47Dębkowska Danuta1965PłockTAK
48Dębkowski Mariusz 1982Maszewo Duże TAK
49Dębkowski Andrzej1963PłockTAK
50Dębkowski Adrian1989PłockTAK
51Dobaczewska Dorota197209-410TAK
52Dobies Maria0000WarszawaCross WarszawaTAK
53Dołęgowska Aleksandra1991BrodnicaTAK
54Domosławska Daria1977PłockPłocki Klub Wesołego BiegaczaTAK
55Dróżdż Paweł1964ŁódźEpoka Nordica ŁódźTAK
56Durka Żaneta1990PłockAMATORTAK
57Dymek Issska1982PłockBiegaj z Dymkiem TAK
58Dynowska Sylwia1989WarszawaTAK
59Dyszkiewicz Grzegorz1986KutnoKutno BiegaTAK
60Dziarnowska Magda0000WarszawaTAK
61Dziarnowski Włodek 1960PłockTAK
62Dziewulskk Sebastian 1982Wieliszew Spartan SGX Warsaw TAK
63Dżuganowska Agnieszka1973PiastówTAK
64Falkowska Maria1987GąbinTAK
65Frackiewicz Pawel1992BolimowWlodkowic wydzial wychowanie fizyczneTAK
66Frączkowski Krzysztof1960RogozinoTAK
67Gajewska Aleksandra1992RadzanowoTAK
68Gajewski Maciej1982Włocławek TAK
69Golęba Adrian1999PłockTAK
70Gondowicz Marcin1976Płockwww.gary.plTAK
71Goszczyński Kamil1999PłockActive RunnersTAK
72Góralski Piotr0000PłockMEDIA KOLORTAK
73Górecka Wioletta0000PłockMEDIA KOLORTAK
74Górecki Tomasz1986PłockPTT DELTATAK
75Grabowski Maciej1978ŁąckRYKOwiskoTAK
76Graczykowska Marlena1987PolskaTAK
77Gronczewska Dorota1978PłockTAK
78Grudny Damian1996BodzanówTAK
79Guzowska Beata1990Płock TAK
80Guzowski Dariusz1967PłockCOKE RUNNERS TAK
81Ilczyna Ewa1969PłockTAK
82Jabłońska Katarzyna1970PłockTAK
83Jabłońska Urszula1972Elbląg TAK
84Jabłoński Sławomir 2097Płock Orlen running teamTAK
85Jakacka Anna1978Płock TAK
86Jakubik Agnieszka 1991PacynaTAK
87Jankowska Agnieszka1981Polska-TAK
88Jaroszewska Klaudia1995PłockRYKOWISKOTAK
89Jaroszewska Monika1974PłockTAK
90Jaroszewski Roman1967PłockRykowiskoTAK
91Jarzębowski Artur1969PłockTAK
92Jaśkiewicz Rafał197887-800Zabiegany WłocławekTAK
93Jażdżyk Konrad 1997SierpcTkkf KubuśTAK
94Jetter Piotr1971CypriankaUKS "Cyprianka"TAK
95Jeznach Tomasz1983PłockTAK
96Kaczmarek Monika1978WłocławekTAK
97Kałamarska Gabriela1994Jabłonowo PomorskieTAK
98Kamińska Agnieszka1979RogozinoTAK
99Kamiński Marek1978RogozinoRykowiskoTAK
100Kapuściński Maciej1990Stara BiałaSportoweMańkowoTAK
101Karasek Damian 1999Brzozów TAK
102Karasińska-Ciarka Katarzyna1985PłockTAK
103Karaszewski Rafał198509-402TAK
104Karaszewski Marek1978PłockMK TEAM PŁOCKTAK
105Karczewska Iwona 1975Tłuchowo Tłuchowo TAK
106Kasiura Oliwia2000StaroźrebyTAK
107Kazimierczyk Adam1980PłockTAK
108Kepczynska Ewa1990Borowiczki-PienkiActive RunnersTAK
109Klimek Magdalena1980WłocławekTAK
110Kluczyński Rafał1976PłockTAK
111Kłobukowski Michał1984PłockTAK
112Kłosińska Monika Beata1964PłockTAK
113Kołodziejska-Purc Karolina1993PłockTAK
114Kompińska Sylwia1979PłockKobieta w bieguTAK
115Koper Aleksandra1999BodzanówTAK
116Kornatowska Joanna1968PlockTAK
117Kornobis Małgorzata1983WłocławekTAK
118Korpalska Karolina198287_800TAK
119Kowalczyk Kamil1996KutnoTAK
120Kowalczyk Kamil1996KutnoWŁODKOWICTAK
121Kowalkowska Katarzyna1991WłocławekTAK
122KOWALSKA Justyna198487-800ANWIL TEAMTAK
123Koziciński Radosław1976PłockKNight RunnersTAK
124Krajewska Elżbieta1962PłockTAK
125KRAKOWSKI PIOTR197309-400TAK
126Królikowska Ewa1991PłockTAK
127Krupa Grzegorz197787-800StejkZReniferaTAK
128Kubiak Józef1961SłupnoTAK
129Kublik Michał1970PłockTAK
130Kuczmarska Marta1986PłockTAK
131Kumosiński Marcin1994PłockTAK
132Kupis Bartosz2000Stara BiałaPTT Delta PłockTAK
133Kwiatkowska Paulina0000PłockCiemna Strona ArenyTAK
134Kwiatkowska Katarzyna2000SannikiTAK
135Lamecki Tomek1979ŁąckTAK
136Lemanowicz Karina1981BrwilnoTAK
137Lewandowska Anna1983PłockTAK
138Lewandowski Damian1996Płock TAK
139Lewandowski Paweł1981Włocławek TAK
140Liniewski Łukasz1985Włocławek ActivCentrumTAK
141Lipiński Maciej1998BielskHusaria Race TeamTAK
142Lisicka Milena 1995Płock TAK
143Lubiński Jakub1977Płock SOLUMUSTAK
144Łęcka Agata1969RadzanowoTAK
145Łukaszewski Jarosław1989WlocławekTAK
146Machnicki Bartłomiej1998PłockTAK
147Malinowski Tomasz1972PłockWłodkowicTAK
148Malinowski Piotr1968PłockMTP WZGÓRZE TUMSKIETAK
149Mamcarz Sylwia1993SłubiceWŁODKOWIC wydział Wychowania FizycznegoTAK
150Manecki Jakub199809-410TAK
151Mańkowska Aneta197809-410TAK
152Marciniak Aneta1976PłockTAK
153Marciniak Witold1977WłocławekWKB Maratończyk Włocławek TAK
154Marcinkowski Michał 1987PłockOrlen Running Team TAK
155Markowski Tomasz1982PłockRYKOWISKOTAK
156Mądra Alicja2000GozdowoTAK
157Mierzejewska Edyta0000PłockUrząd Miasta PłockaTAK
158Mieszkowska Marzena198309-402TAK
159Mikolajczewska Iza1976Włocławek TAK
160Mikołajczewski Szymon199987-800TAK
161Misiak Paweł1976PłockTKKFTAK
162Misior Olga1980PłockTatusiowieTAK
163Misztela Tomasz196609-472PTT DELTATAK
164Misztela Jakub0000PłockPTT DELTATAK
165Moderacki Maciej2000Stara BiałaTAK
166Morawski Piotr1989Szpetal GórnyTAK
167MOTYLEWSKA Marta1991PłockTAK
168Mroziewicz Marcin2017PłockTAK
169Mrówczyńska Agnieszka 1965GostyninNight RunnersTAK
170Mrówczyński Jakub1996GostyninNight RunnersTAK
171Mujta Marcin1978WłocławekTAK
172Mujta Agnieszka1979WłocławekTAK
173Muras Patrycja1983Płock TAK
174Nawrocki Paweł1983PłockTAK
175Neitsch Karolina1997PłockTAK
176Nejman Małgorzata1973PłockTAK
177Nikodemiak Paulina 1987BedlnoKutnobiegaTAK
178Nowakowski Andrzej1971PłockTAK
179Obojski Bartosz1980PłockTAK
180Olejniczak Ewelina 199909-530TAK
181Opala Paulina1986PłockTAK
182Osiecka Anna0000PłockMEDIA KOLORTAK
183Ostrowska Monika1981BrodnicaBrodniczanki biegająTAK
184Ostrowski Dariusz1966PłockTKKF PłockTAK
185Ozdowski Jakub200209-400TAK
186Palusiński Piotr2090PlockPłocki Klub Wesołego BiegaczTAK
187Pałucka-Lewandowska Marta1981WłocławekTAK
188Paradowski Krystian1978WłocławekTAK
189Pasikowska Anna1979PłockTAK
190Pasternak Marcin 1981Włocławek Selek Team TAK
191Patora Jacek197109-400RokTAK
192Petrykowski Roman1959PłockbiegamPłock teamTAK
193Pielak Kasia1984WarszawaSpartan SGX Warsaw TAK
194Pietrzak Ewa2011PłockTAK
195Piwoński Zbigniew1979WłocławekTAK
196Plata Sebastian1979WłocławekIKMF WŁOCŁAWEKTAK
197Podolewski Rafał1975PłockRykowiskoTAK
198Pogodzińska Anka1986Płock Biegaj z Dymkiem TAK
199Pokorska Agnieszka1972PłockPłockie MorsyTAK
200Pokropińska Weronika1982GostyninTAK
201Popek Maciej1977WłocławekANETA TEAMTAK
202Przedpełski Tomas1972RogozinoActiverunersTAK
203przygoda Urszula1987ŁowiczKK ŁowiczTAK
204Pszczoła Marek1978PłockTAK
205Raczyński Piotr1994PłockTAK
206Raus Kamil 1984Włocławek TAK
207Rek Ewa1989PłockBiegaj Z Dymkiem TAK
208Rogowicz-Szmulewicz Barbara1972PłockTAK
209Rosłońska Iwona1990Nowy Dwór MazowieckiSpartan SGX Warsaw TAK
210Różańska Żaneta0000PłockUrząd Miasta PłockaTAK
211Rybarska Gabriela1999Dobrzyń nad WisłąTAK
212RYCHLIK Krzysztof1974RadzanówKW Płock :)TAK
213Rzepecka Arlena1991Płock Biegają z DymkiemTAK
214Rzymska Sylwia1978PłockbiegamPłock teamTAK
215Salach Małgorzata1986Kowalewo PomorskieTy i jaTAK
216Sarnowska Katarzyna1989PłockTAK
217Sas Aldona1961PuastowTAK
218Sebastianowicz Grzegorz1988PłockGraNaTrzyTAK
219Skrocka Monika1980WłocławekTAK
220Skrok Krzysztof1970PłockRykowiskoTAK
221Sobolewski Przemysław1999PłockTAK
222Stasiak Jakub1981PłockTAK
223Stawicki Łukasz1982PłockTAK
224Stawicki Zbigniew1971PłockbiegamPłock teamTAK
225Stawicki Marek1971WłocławekTAK
226Stawski Paweł 1981PłockTKKF PŁOCKTAK
227Stodulski Krzysztof1978MieczysławówKutno biegaTAK
228Stolarska Danuta1957WłocławekTAK
229Stolarski Janusz1955WłocławekTAK
230Strzałkowski Marcin1979PłockNight RunnersTAK
231Strzelecka Anna1974KruszynTAK
232Strzelecki Dawid2002PłockPTT DeltaTAK
233Strzelecki Konrad1973KruszynTAK
234Sułkowska Agata1992BulkowoTAK
235Swicarz Monika1979PłockTAK
236Szabrański Piotr197209-472Słupno biegaTAK
237Szałkowski Krzysztof1980PłockANWIL TEAMTAK
238Szczęsna Anna1979PłockTAK
239Szczygielski Adam198009-40080041809291TAK
240Szczygielski Kamil2003PłockTAK
241Szpernal Beata1964PłockTAK
242Sztenderewicz Renata1982WloclawekTAK
243Sztenderewicz Kornelia2005WloclawekMama i corkaTAK
244Szulborski Darek1968SłupnoTKKF PłockTAK
245Szymańska Paula1976GórkiActive RunnersTAK
246Szymański Artur1973GórkiActive RunnersTAK
247Szymański Łukasz198487-800TAK
248Ślubowska Katarzyna1982PłockTAK
249Ślubowska Malwina1984PłockTAK
250Śnieżyńska Bernadeta1973PłockRykowiskoTAK
251Śnieżyński Igor2002PłockMad HattersTAK
252Świder Piotr1970BerwilnoTAK
253Świgoński Radosław1977PłockB4B TeamTAK
254TOMASZEWSKA-BIELKOWSKA JOANNA197409-402Coke RunnersTAK
255Tomkiewicz Martyna1993PłockTAK
256Trzciński Mariusz 1980Włocławek TAK
257Tutkaj Weronika2001PłockTAK
258Twardowski Piotr1976KutnoKutno biegaTAK
259Tyc Bogusław1967PłockTkkf PłockTAK
260Uchwał Marcin 1976Płock Płocki Klub Wesołego Biegacza TAK
261Urlich Łukasz1988WłocławekANWL TEAMTAK
262Wąsowska Sandra0000PłockCiemna Strona ArenyTAK
263Widzisz Krzysztof1979WłocławekAnwil team TAK
264Wiechecki Norbert1996WyszogrodTAK
265Wieluńska Jolanta1963PłockPłock Biega No Age LimitTAK
266Wietrzycki PIOTR197187-800TAK
267Wilgocki Radosław1980GąbinGąbin biega TAK
268Wilińska Zuzanna1961WłocławekTAK
269Wiliński Marek1959WłocławekTAK
270Wiśniewska Monika1985SochaczewGąbin BiegaTAK
271Wiśniewski Radosław1983PłockMtp Wzgórze TumskieTAK
272Władowska Zuzanna2000PłockTAK
273Wnuk Olga1976Nowe Gulczewo Active Runners TAK
274Wojtycki Grzegorz1971PłockbiegamPłock teamTAK
275wolanowska Dominika 1979płockWłodkowic-WychowanieFizyczneTAK
276Wołczuk Mariusz1978PłockTAK
277Wypysińska Anna1982WarszawaTAK
278Wypysińska Ewa1986GąbinTAK
279Wypysiński Rafał1980WarszawaTAK
280Wypysiński Paweł1982GąbinTAK
281Wysocki Marek1972PłockNight RunersTAK
282Wysocki Rafał1999BodzanówTAK
283Zaborowski Łukasz1986PłockActive RunnersTAK
284Zając Rafał1976 PłockindywidualnieTAK
285Zajączkowska Arleta1959PłockPłock Biega No Age LimitTAK
286Zajączkowski Bogdan1959PłockPłock Biega No Age LimitTAK
287Zalas Jakub1999PłockTAK
288Zalas Izabela1975PłockTAK
289Zalewska Barbara1952PłockTAK
290Zawadzki Piotr1985PłockRykowiskoTAK
291Zielińska Iwona1968WłocławekWKB MARATOŃCZYKTAK
292Ziółek Andrzej1969PłockRykowiskoTAK
293Ziółek Agata1970PłockRykowiskoTAK
294Zwierz Magdalena1992BrodnicaBrodniczanki biegają <3TAK
295Żabiński Radosław1986WłocławekAnwil TeamTAK
296Żołek Jacek 1977Płock TKKF Płock / Rykowisko TAK
297Żołek Katarzyna1979PłockRykowiskoTAK
298Żółtowska Beata 1972PłockTAK
299Żółtowski Paweł1975PłockOrlen Running TeamTAK
300Żuchowska Justyna1978WłocławekTAK

Tylko odpowiednie zgłoszenie i dokonanie wpłaty gwarantuje miejsce na ostatecznej liście startowej i udział w biegu. O kolejności zgłoszenia decyduje wpłata wpisowego.

RYKOWISKO 2018