Lp.Nazwisko, imięRocznikMiejscowośćKlub/DrużynaOpłacony
1Adamczyk Marek1984PłockBiegaj z DymkiemTAK
2Adamczyk Przemysław1977Warszawaadidas Runners WarsawTAK
3Adamkowska Barbara 1975Włocławek TAK
4Adamski Przemysław1995PłockActive Runners PłockTAK
5Akimow Anna1967PłockTKKF PłockTAK
6Alaszkiewicz Paweł1982PłockTAK
7Andler Agnieszka1969WloclawekTAK
8Andrzejczak Adam1994Lubień Kujawski SWPWTAK
9Atlak Paweł1978płockTAK
10Bednarska Dorota1978PłockRykowiskoTAK
11Bednarska Wiktoria2005PłockRykowiskoTAK
12Bereszczyński Adam2001BielskCNB FENIKS TAK
13Bienias Konrad1990PłockActive Runners PłockTAK
14Bienkowski Jarosław1974PlockTAK
15Biniewicz Monika1990GostyninTAK
16Bińczarska Monika1981WłocławekTAK
17Bińczarski Patryk1981WłocławekWKB MaratończykTAK
18Błaszczak Grzegorz1984PłockNR Płock, RYKOwiskoTAK
19Błaszczak grzegorz2011Płock-
20Błaszczyk Grzegorz 1973PłockTAK
21Błaszczyk Mariusz 1986Zgierz-
22Bombała Tomasz1978PłockTatusiowieTAK
23Bombała Kuba2006PłockTatusiowieTAK
24Boniewski Lech1958GlinojeckGimnazjum GlinojeckTAK
25Borowski Piotr 1976Słupno TKKF Wiślani TAK
26Boruszewski Michał2000GostyninSzukam _sponsora _team TAK
27Brzeziński Andrzej1972Nowa BiałaRykowiskoTAK
28Budek Agnieszka 1987PłockTAK
29Budziło Adam1972płockPTT DELTATAK
30Buraczyński Adam1982PłockVege RunnersTAK
31Burżacka-Tyc Agnieszka1972PłockPTT DELTATAK
32Chandoszko Małgorzata 1984Płock TAK
33Chądzyńska Zofia1963grodzkaTAK
34Chrapkowski Marcel1983WłocławekMarcel TeamTAK
35Ciarka Magda1976PłockTAK
36Cichecki Jacek1967PłockTAK
37Ciecierski Dariusz 1984płockTAK
38Ciepliński Mateusz1994PłockWłodkowicTAK
39Ciseł Kamil1990PłockDecathlon PłockTAK
40Ciska Renata1982PłockCzarne OwceTAK
41Cybulska Paulina 1986PlockTAK
42Cybulska Żaneta1986PłockTAK
43Czajka Artur1974WłocławekSolvay WłocławekTAK
44Czerenkiewicz-Pałucka Joanna1975WłocławekANWIL TEAMTAK
45Czwartek Robert0000PłockTAK
46Czyżyk Monika1978PłockTAK
47Dąbrowski Maciej1983płockParaolimpijczykTAK
48Degner Damian1995PłockActive Runners PłockTAK
49Dembkowski Piotr1966SłupnoSamotny WilkTAK
50Desselberger Andrzej1969WłocławekENERGY TRI WŁOCŁAWEKTAK
51Dębicki Dariusz1988WłocławekTAK
52Dębkowska Danuta 1965Płock TAK
53Dębkowski Mariusz1982PłockTAK
54Dębkowski Adrian1989PłockTAK
55Dębkowski Andrzej1963PłockTAK
56Długołęcki Mariusz1987CiechanówTAK
57Dobaczewska Dorota1972PłockTAK
58Dobies Maria1968PłockTAK
59Domagała Daniel1996SierpcTAK
60Domosławska Daria1977PłockSzkoła Wyższa im. Pawła WłodkowicaTAK
61Dwojaczna-Chrapkowska Anna1983WłocławekMarcel TeamTAK
62Dylewska Lidia1984PłockTAK
63Dziarnowska Magda1985WarszawaVege RunnersTAK
64Dziarnowski Włodek1960PłockbiegamPłock teamTAK
65Dżuganowska Agnieszka 1973PiastówROZBIEGANY PIASTÓW TAK
66Falba Wioletta1968PłockTAK
67Falba Andrzej1965PłockTAK
68Feiciak Ewelina1986PłockTAK
69Florkowska-Kardasz Martyna1981PłockTAK
70Florkowski Adrian1989WarszawaTAK
71Gajewska Aleksandra1992RadzanowoTAK
72Gajewska Oliwia 200209-454FeniksyTAK
73GAWROŃSKI PIOTR1987PŁOCKORTTAK
74Gąsiorowska Sylwia 198187-800TAK
75Glodkowski Kamil0000TAK
76Głodkowski Kamil2018PłockTAK
77Golus Anna 1999Gostynin TAK
78Gołębiewska Wiktoria 2000Szczawin Kościelny TAK
79Gołębiewski Maciej 1996Gostynin TAK
80Gorczyca Tomasz1997PłockTAK
81Góra-Błaszczak Anna1988PłockTAK
82Górecka Wioletta1980PłockMediakolorTAK
83Greloch Damian 1998Płock-
84Gromanowska Magdalena 1976Płock -
85Gruszewska Sylwia1988Stara Biała TAK
86Grzegorz Grzegorz2011Płock-
87Grzegorz Grzegorz2011Płock-
88Grzegorz Grzegorz2011Płock-
89Grzegorz Grzegorz2011Płock-
90Grzegorz Grzegorz2011Płock-
91Grzegorz Grzegorz2011Płock-
92Grzegorz Grzegorz2011Płock-
93Grzegorz Grzegorz2011Płock-
94Grzegorz Grzegorz2011Płock-
95Grzegorz Grzegorz2011Płock-
96Guzowski Dariusz1967Plock Coke Runners TAK
97Jabłczyński Paweł1960Włocławek---TAK
98Jakubiak Ewa197909-400TAK
99Jakubowski Dariusz0000TAK
100Jankowska Agnieszka198109-400-TAK
101Januszewska Milena1991SikórzTAK
102Jaroszewska Klaudia1995PłockRykowiskoTAK
103Jarzębowski Artur1969PłockTAK
104Jasiński Sylwester1991LipnoPushRunTAK
105Jaszczak Zbyszek1981PłockPłocki Klub Wesołego BiegaczaTAK
106Jetter Piotr 197187-811UKS "Cyprianka"TAK
107Kalinowski Jacek1959WłocłaqekTAK
108Kalwas Mateusz2005BiałaTAK
109Kanderski Sławek 1970Włocławek WKB Maratończyk -
110Kaniewska-Łuciakiewicz Andżelika1984PłockTAK
111Kansy Andrzej1966PłockTAK
112Kapuściński Maciej2018BiałaSportowe MańkowoTAK
113Karaszewski Rafał1985PłockFundacja Szybciej Wyżej DalejTAK
114Klimek Magdalena1980WłocławekTAK
115Klińska Katarzyna1990GostyninTAK
116Kłobukowski Michał1984PłockTAK
117Kokocińska Anna1968Włocławek---TAK
118Kołodziejska-Purc Karolina1993PłockTAK
119KOŁOWACIK Magdalena 1986KutnoKutno BiegaTAK
120Kompińska Sylwia197909-4101979TAK
121Koncewicz Rafał2002PłockTAK
122Koper Aleksandra 1999BodzanówTAK
123Korzemska Ewa1964ŻyrardówNie ma, że boliTAK
124Kotfas Piotr1982BaruchowoOSP GRODNOTAK
125Kowalewska Magdalena1982Płock TAK
126Kowalewska Agnieszka1980PłockTAK
127Kowalewski Mariusz1971PłockI LO FeniksTAK
128Kowalska Monika1982KutnoKutno Biega-
129Kowalski Robert1979KutnoKutno Biega-
130Kowalski Hubert2007KutnoKutno Biega-
131Kozłowski Jacek197709-410Active Runners PłockTAK
132Kozłowski Norbert1982Aleksandrów kujawskiTeampolkrysTAK
133Krajewska Pola2018PŁOCKAdrenalin Rush -
134Krajewska Elżbieta1962płockKaja TeamTAK
135Krajewska Weronika2000Płock TAK
136Krajewski Michał1986PŁOCKAdrenalin Rush -
137KRAKOWSKI PIOTR1973PłockbiegamPłock teamTAK
138Krogulski Robert1970WłocławekTAK
139Krystek Julia2006BodzanówTAK
140Krystek Katarzyna1981BodzanówTAK
141Kubiak Joanna1978GąbinTAK
142Kuchta Bogumila1981SłupnoTkkf wislanie slupnoTAK
143Kupińska Marta1990SłupskActive Runners PłockTAK
144Kwasiborski Kacper2002PłockTAK
145Kwiatkowska Paulina 1982Płock TAK
146Lemański Łukasz1996Gostynin-
147Lewandowska Agnieszka1981WłocławekAneta TeamTAK
148Lewandowska Natalia2004WłocławekTAK
149Lewandowski Paweł1981WłocławekAneta TeamTAK
150Lewandowski Marcin1975WłocławekAneta TeamTAK
151Liniewski Łukasz1985Włocławek Activcentrum TAK
152Linowski Krzysztof2002GozdowoTAK
153Lipiński Maciej1998BielskHusaria Race TeamTAK
154Lisicka Milena1995Płock TAK
155Machnicki Bartlomiej1998PłockTAK
156MAJDA Michał 2098KutnoKutno BiegaTAK
157Majewska Aleksandra 199009-410TAK
158Malinowski Rafał1978Słupno TKKF WIŚLANIE SŁUPNOTAK
159Malinowski Tomasz 1972PłockTAK
160Manecki Jakub1998PłockTAK
161Maranowska Jolanta 1982Radzanowo TKKF WIŚLANIE SŁUPNO TAK
162Marcinkowski Adrian1990StaroźrebyTAK
163Maron Martyna 2001Płock I LO CN-B FENIKSTAK
164Matczak Anna1987Włocławek-
165MICHALSKI Andrzej1977KUTNOKUTNO BIEGATAK
166Miech Wiesław1954PłockPolskie Stowarzyszenie biegaczy Niewidomych i Słabowidzących ParaolimpijczykTAK
167Miernik Mateusz1986Aleksandrów KujawskiPOLKRYS TEAMTAK
168Mieszkowska Marzena1983PłockTAK
169Mikosza Alan 2002płock FENIKS PŁOCKTAK
170Miler Arkadiusz1976Płock TAK
171Milewski Dominik1998PłockGąbin Biega TAK
172Moderacki Maciej2000Stara BiałaTAK
173Morga Bogdan2011BedlnoCoke Runners TAK
174Mrówka Piotr1988GostyninMKS Mazur Gostynin-
175Mysielska Anna1990płockTAK
176Nagadowska Malwina1987Płock-
177Nagadowska Małgorzata 1982Plock-
178Niedzielska Julia 2002PŁOCKTAK
179Nikodemiak Paulina 1987BedlnoKutnobiegaTAK
180Noskiewicz Dorota1978PłockKaja teamTAK
181Nowosielska Aga1982PłockTAK
182Nowosielski Michał1976PłockTAK
183Nowotka Krzysztof1975Płockrun-log.comTAK
184Obszyńska Izabela1977BielskRYKOWISKOTAK
185Oleczek Patryk1992Gostynin TAK
186Olszewska Weronika2002NidzicaTAK
187Olszewski Daniel2002RadzanowoTAK
188Osiecka Anna0000PłockTAK
189Osiecka Judyta1987CiechanówTAK
190Ostrowska Monika1969PłockTAK
191Ostrowski Rafał1982PłockTAK
192Ostrowski Dariusz 1966PłockTKKFTAK
193Ostrzycki Damian1978Płock-
194Ozdowski Jakub200209-400TAK
195Pacholik Katarzyna1983WłocławekTAK
196Paczkowski Przemysław1983Aleksandrów KujawskiPolkrys Team-
197Paczuski Mariusz1973SłupnoSłupno BiegaTAK
198Pająk Łukasz1981PolskaTAK
199Patora Jacek1971PłockTAK
200Pawłowska Lilianna1974GostyninTAK
201Petrykowski Roman1959PłockbiegamPłock teamTAK
202Piaskowski Rafał198409-400TAK
203Piechocińska Edyta1984Stara Biała Płocki klub wesołego biegacza TAK
204Pietrzak Piotr1983PłockTAK
205Pięta Paulina1994BodzanówDecathlon PłockTAK
206Piwoński Zbigniew1978WłocławekTAK
207Plata Agnieszka1980Włocławek Activmed TAK
208Plata Sebastian 1979Włocławek Activmed TAK
209Płoskoński Michał197709-403RykowiskoTAK
210Podolewski Rafał1975PłockRykowiskoTAK
211Pokropińska Weronika 1982GostyninTAK
212Polańczyk Tomasz2018PłockTAK
213POPEK MACIEJ 197787-800 WŁOCŁAWEKANETA TEAMTAK
214Popławska Urszula1975RogozinoTKKF WIŚLANIE SŁUPNOTAK
215Przybyła Dorota1985PłockTAK
216Pszczoła Marek1978PłockTAK
217Ptaszyński Krzysztof1962Płock TAK
218Raczkowska Renata198009-230TAK
219Radgowski Waldemar 1969PłockNordic Walking Mobilna Szkoła Ruchu TAK
220Radzka Beata1977Gostynin TAK
221Robinson Paul1953WloclawekTAK
222Rogowicz-Szmulewicz Barbara1972PlockTAK
223Rułka-Jabłczyńska Anna1960Włocławek---TAK
224Rząp Kamil1994WyszogródSzkoła wyższa im. Pawła WłodkowicaTAK
225Rzymska Sylwia1978PłockbiegamPłock teamTAK
226Sarnowska Katarzyna198909-400TAK
227Sas Aldona1961PiastowRozbieganyPiastowTAK
228Sebastianowicz Grzegorz2018PłockŚwięci MikołajeTAK
229Sereda Joanna1990WARSZAWAadidas Runners WarsawTAK
230Skrocka Monika1980WłocławekTAK
231Sławecka Emilia198409-400BOPKDMWTAK
232Smykowska Magdalena1989PłockTAK
233Spychała Piotr1989płockTAK
234Stangret Emilia1980PłockTAK
235Stankiewicz Ilona1983Włocławek ActivCentrum TAK
236Stawecka Emilia1980Aleksandrów-KujawskiPolkrys teamTAK
237Stawecki Arkadiusz1973Aleksandrów-KujawskiPolkrys teamTAK
238Stawiarska Klaudia 2002Płock I LO CN-B FeniksTAK
239Stawicki Zbigniew1971płockbiegamPłock teamTAK
240Stolarska Danuta1957WłocławekTAK
241Stolarski Janusz1955WłocławekTAK
242Strzałkowski Marcin1979PłockNight Runners PłockTAK
243Strzelecki Dawid2002PłockTAK
244Szabrański Piotr1972SłupnoTKKF WIŚLANIE SŁUPNOTAK
245Szałańska Justyna1983PłockTAK
246SZOCHNER RAFAŁ2002PŁOCKTAK
247SZOCHNER ARTUR2002PŁOCKTAK
248Szpakowicz Piotr197409-402-
249Szpernal Beata 1964PłockKaja Team TAK
250Sztanderska Ewa1982PłockTAK
251Sztenderewicz Renata1982WłocławekAneta TeamTAK
252Sztuczka Marta1971Stara BiałaTAK
253Szulborski Dariusz1968PłockTKKF PłockTAK
254Szymańska Joanna1987WłocławekTAK
255Szymański Łukasz1984Włocławek TAK
256Ślubowska Katarzyna 1982PłockTAK
257Ślubowska Malwina198409-400TAK
258Śmiałkowska Martyna2002Płock Feniksy TAK
259Śnieżyńska Bernadeta1973PłockTAK
260Thiel Violetta1967WłocławekTAK
261Trzeciak Monika1982Płock-
262Trzybiński Paweł198009-410TAK
263Turlej Katarzyna1980PlockTAK
264Turowska Karolina1995Nowe ProboszczewiceTAK
265Twardowska Michalina1997KutnoKutno BiegaTAK
266Twardowski Piotr1976KutnoKutno BiegaTAK
267Tyc Bogusław1967PłockTKKF PłockTAK
268Uchwał Marcin 1976Płock Płocki Klub Wesołego Biegacza TAK
269Ulewicz Arnold 1969PłockTAK
270Wadowska Iza1991PłockTAK
271Wagner Barbara1983PlockTAK
272Wajszczak Tomek1980SłupnoTAK
273Wawrowska Dorota1975PłockTAK
274Wawrowski Rafał1976PłockTAK
275Wąsowska Sandra1988PŁOCKAdrenalin Rush -
276Wiczkowska Jolanta1972WłocławekTAK
277Widzisz Krzysztof1979WłocławekWKB maratończykTAK
278Widzisz Kamil2005WłocławekTAK
279Wieluńska Jolanta1963PłockPłock Biega No Age LimitTAK
280Wietrzycka Katarzyna197687-800WłocławekTAK
281Wietrzycki Piotr197187-800PIOTR WIETRZYCKITAK
282Więcek Joanna1978Płock TAK
283Winiarek Ilona197809-400TAK
284Wiśniewska Monika1985SochaczewGąbin BiegaTAK
285Włocki Dawid1992BemowoOrange PolskaTAK
286Wojtycki Grzegorz1971PłockbiegamPłock teamTAK
287Wojtycki Piotr1987Maszewo DużebiegamPłock teamTAK
288Wolińska Agnieszka1979KutnoKutno BiegaTAK
289Wszelak Anita1976WŁOCŁAWEKTAK
290Wypysińska Anna1982WarszawaGąbin BiegaTAK
291Wypysińska Ewa1986GąbinGąbin BiegaTAK
292Wypysiński Rafał1980WarszawaGąbin BiegaTAK
293Wypysiński Paweł1982GąbinGąbin BiegaTAK
294Zaborowski ŁUKASZ1986PłockActive Runners PłockTAK
295Zalas Jerzy1971PłockTAK
296Zalas Jakub1999PłockTAK
297Zatka Bartosz1987rypinSWPW-
298Zawadzki Łukasz 1985StupskTAK
299Zawadzki Piotr198509-410RykowiskoTAK
300Zbrzeźniak Igor1995Raszyn-
301Zielińska Iwona1968WloclawekWKB MARATOŃCZYK WłocławekTAK
302Zieliński Szczepan1974WloclawekWKB MARATOŃCZYK WłocławekTAK
303Zmorzyńska Paulina 1997Płock SWPW PłockTAK
304Zych Joanna2002NidzicaTAK
305Żeberkiewicz Dawid1976PłockTAK
306Żołek Jacek1977PłockRykowisko/TKKF PłockTAK

Tylko odpowiednie zgłoszenie i dokonanie wpłaty gwarantuje miejsce na ostatecznej liście startowej i udział w biegu. O kolejności zgłoszenia decyduje wpłata wpisowego.